Jz web - Развлекательный портал Скачать софт😎🚙Автопарк Зміївради: на яких машинах, придбаних за кошти бюджету, їздять зміївські посадовці

😎🚙Автопарк Зміївради: на яких машинах, придбаних за кошти бюджету, їздять зміївські посадовці


Сьогодні, 21 червня, виконком вніс зміни до рішення за 22 березня цього року, стосовно переліку автомобілів, які закріплені за посадовими особами Зміївської міської ради.

▪️На чому ж їздять наші посадовці та які автівки було придбано за кошти бюджету громади під час повномасштабного вторгнення.

⚙️Найкоштовніше та найелітніше авто закріплене за головою Зміївради — Павлом Голодніковим. Це Hyundai Tucson, купівля якого за понад 1,7 млн. грн. з бюджету громади обурила зміївчан, викликала великий резонанс та бурхливе обговорення, про це навіть писали у Харківському антикорупційному центрі. (https://t.me/LN1210/13437) Наразі, їздячи на преміум авто зі шкіряними сидіннями, Павло Вікторович має змогу користуватися системою контролю втоми водія, тризонним клімат-контролем, електрорегуляцією сидіння, датчиком дощу, вентиляцією сидінь, слухати улюблену музику завдяки вбудованій преміальній акустиці Krell тощо.

🥲Скромніша автівка дісталися першій заступниці голови — Тетяні Тімофєєвій, за посадовицею закріпили Renault Duster. Щоправда без права керування автомобілем, Тетяну Володимирівну може возити тільки водій міськради.

🙌🏻Справжнє комбо у Зідьківському старості — цілих дві автівки. Старенький ВАЗ-2107 та новий Renault Duster закріплені за старостою округу — Інною Сумцовою.

🛞Такі ж Renault Duster дісталися старості Борівського округу — Андрію Горбатюку та старості Чемужівського округу — Валерію Гончарову.

🤷🏼‍♀️Не так пощастило іншим посадовим особам Зміївради. Дехто продовжує користуватися виключно старими авто:

начальник відділу реєстраційних послуг, Андрій Борко — ВАЗ-2114

староста Бірківського округу, Тетяна Давиденко — ВАЗ-21043

староста Великої Гомільши, Андрій Усіченко — ВАЗ-2107

староста Задонецького округу, Ірина Стельник — ВАЗ-2107

староста Тимченківського округу, Андрій Нечепоренко — ВАЗ-21091

староста Таранівки, Юрій Юрченко — Opel Vectra

начальник відділу з питань ЖКГ, Валерій Голосняк — ВАЗ-2114

▪️Усі згадані вище Renault Duster, а також Hyundai Tucson — було придбано під час повномасштабного вторгнення.
21 июня 2024
Архіви
Липень 2024 (16)
Червень 2024 (25)
Травень 2024 (29)
Квітень 2024 (44)
Березень 2024 (26)
Лютий 2024 (17)
Реклама
reklama